Rüyada Altın Küpe Görmek

Rüyada Altın Küpe GörmekRüyada altın küpe görmek, dinlemekten hoşlanılan son derece güzel bir sese ve müzik aletlerine işaret olarak yorumlanır. Şayet küpelerin üzerinde mücevher varsa veya incilerle süslenmişse hafız olmaya veya faydalı bir işin yarım kalmasını temsil eder. Kulağında halka olduğunu görmek, arkadaş çevresinde itibar ve saygınlık kazanılacağını simgeler. Gümüş küpe takmak ise, gebeliğin habercisidir.
3291 Okunma
03 Eylül 2015 Perşembe
Yorum yap.
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol.
Rüyada Altın Görmek Neye İşarettir?
rüyada altın görmek Rüyada altın görmek, ifade ettiği anlamla bezerlik göstererek, rüya yorumu olarak da yakın bir manadadır. Yani altının para, mal ve mülkü temsil ettiği bilinmektedir. Bunların getirisiyle birlikte de, doğal olarak bulunulan mevkinin yükselerek değişeceğine işarettir. Bir çok rüyanın olumlu anlamları yanı sıra olumsuz anlamları da olabildiği gibi altın görmenin de iyi manaya gelmeyen tabirleri bulunmaktadır. Bu olumsuzlukları genel bir ifade ile sıkıntıya temsil olarak yorumlayabiliriz.

Tüm insanlar rüya görür ve ne manaya geldiğini de merak ederler. Rüya nedir? Burçlar rüyalar üzerinde etkilimidir? İslamiyet rüya tabirlerine nasıl bakar? Daha bir çok soru merak uyandırmaktadır. Rüyalar olumlu veya olumsuz olarak ikiye ayrılabilir. Aynı zamanda da bilinçaltı ve haberci olarak ta farklı şekilde de kategorize edilebilir. Bir çok kişi, az çok rüya tabirleriyle ilgilidir. Fakat bazı kişiler, uyku problemleri nedeniyle, gördükleri rüyaları bile hatırlayamayabilirler. Rüya yorumu yapan kişinin, bu konuyla ilgili gerekli alt yapıya sahip olması önemlidir. Aksi taktirde rüyası yorumlanan kişi, hatalı yapılan bir yorumdan dolayı, kötü şekilde etkilenerek üzüntü duyabilir, hatta hassas yapılı kişiler psikolojik rahatsızlıklar da yaşayabilir. En başta, tabircinin hislerinin güçlü olması, detayları iyi değerlendirmesi gerekir. Gözden kaçan küçük detaylar, bambaşka manalara kapı açabilir. Şayet sonuç kötüyse, bunu karşı tarafa bazen söylememek daha doğrudur. Zaten rüyalar hayra yorulmalı diye de güzel bir inanış vardır.

Rüyada Altın Görmek | Rüyada Görülen Altın Ne Anlama Gelir? | Rüyada Altın Ne Demek? | Rüyada Altın Tabiri